Pārvākšanās serviss

PAR MUMS

Stresa pārvarēšana

Ir novērots, ka pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu vai darbavietu ir viens no stresa pārpilnākajiem pasākumiem mūsu dzīvēs. Ja ar to nav saskare ikdienā, tad kāpēc tā uztraukties? Labākais veids, ka atteikties no šī stresa pārvācoties ir nolīgt profesionālu pārvākšanās risinājumu kompāniju. Kompāniju, kura zina kas un kā ir jādara. Kompāniju – Noma Grupa.

Iedzīves pārvietošana

Mēs neesam tikai pārvietošanas uzņēmums. Mēs esam risinājumu uzņēmums, kurš piedāvā lielu pakalpojumu klāstu, lai efektīvāk, pareizāk, bez liekām raizēm pārvietotu Jūsu lietas un priekšmetus. Mēs pārvietosim Jūsu lietas, kuras būsiet iesaiņojuši paši, vai iesaiņosim mēs, un tās pārvietosim. Lai arī kādas būtu Jūsu vajadzības vai prasības, pārvietotāji palīdzēs tās realizēt bez aizķeršanās.

Uzņēmumu pārvietošana

Tāpēc vien, ka esiet nolēmuši pārvietoties, nenozīmē, ka Jūsu uzņēmējdarbība kļuvusi vājāka. Veiksmīgas pārvietošanās pamatā ir efektivitātes kāpināšana un trūkumu mazināšana. Ar veiksmīgu uzņēmējdarbību mēs saprotam labāku apmešanās vietas izvēli, kas nodrošinātu ērtāku atrašanās vietu darbiniekiem un Jūsu klientiem, kas ļautu efektīvāk attīstīt savu komerciālo darbību.

Mēs pilnībā atbrīvosim katru Jūsu biroja telpu no mēbelēm, iekārtām, veiksim to izjaukšanas un salikšanas darbus. Ja nepieciešams, mēs tās iesaiņosim. Tāpat, lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs tās arī izsaiņosim un saliksim. Mēs varam pārvietot jebko , ko ir nepieciešams pārvietot!

Pārvākšanās uz attālu vietu

Mēs vēlamies aizsargāt Jūsu īpašumu un naudu, tāpat kā to vēlaties darīt Jūs. Tāpēc mēs izmantojam tikai profesionāli apmācītus pārvietotājus, kuriem ir iemaņas, kā rūpīgi un droši pārvietot priekšmetus lielā attālumā. Mūsu profesionālās kravas automašīnas droši pārvieto priekšmetus lielā attālumā.

Pirms pārvietošanas, mēs izveidojam Jūsu īpašumu un mēbeļu sarakstu, tādējādi mēs uzskaitām pārvietojamās lietas.

Jūs saņemsiet aprēķinātu tāmi, kurā norādīts, cik laika aizņems pārvietošana, kā arī rakstisku garantiju, fiksētu pakalpojuma maksu, tādējādi uzzinot, ar ko Jums ir jārēķinās. Šai maksai netiks pievienotas vēl kādas papildus izmaksas. Jūs vienmēr zināsiet, cik Jums būs jāmaksā un šī maksa būs nemainīga!

Dārgu lietu pārvešana

Mēs piedāvājam pārvietot Jūs iemīļotās gleznas, vēsturiskās vāzes, vai jebkuras citas dārgas lietas. Mūsu profesionālie pārvietotāji iepakos jebkuru vērtīgo un dārgo priekšmetu speciālos iepakojumus un pārvietos tos droši tā, lai neradītu nekādu risku pārvietojot tās.

Apdrošināšana

Mūsu kompānija sadarbojas ar vairākiem apdrošināšanas brokeriem. Tieši tādēļ piedāvājam jebkuras Jūsu mantas un vērtslietas apdrošināt pret jebkuriem bojājumiem un pilnīgu bojāeju. Mūsu sadarbības partneri ir profesionāļi savā jomā, tieši tāpat, kā mēs esam profesionāļi pārvākšanās jomā.

Iesaiņošanas pakalpojumi

Ja to ir nepieciešams pārvietot, mēs varam to iesaiņot. Mūsu profesionālie iesaiņotāji, izmantojot jaunākās iesaiņošanas nozares tehnoloģijas un materiālus, iesaiņos katru priekšmetu, kas atrodas Jūsu birojā vai mājās.

Atkarībā no Jūsu vēlmēm, mēs varam iesaiņot visas Jūsu kastes vai arī, pārvietot tās pēc tam, kad tās esat iesaiņojuši paši.

Vērtēšana

Mūsu uzņēmuma speciālisti ir apmācīti pareizi novērtēt apjomu. Speciālisti runā vairākās valodās – latviešu, angļu un krievu. Tie ieradīsies pie Jums, Jums izdevīgā laikā, precīzi piefiksēs Jūsu lietu apjomu, mūsu nepieciešamos instrumentus un iepakošanas materiālus, aprēķinās vajadzīgo darbinieku skaitu, nepieciešamā transporta izmērus un tajā pašā dienā Jūs tiksiet informēts par pārvākšanās izmaksām. Tas viss tiks veikts BEZMAKSAS.

Visas cenas noradītas latos bez PVN un var tikt bez brīdinājuma mainītas.SADARBOJOTIES REGULĀRI CENA INDIVIDUĀLA!

Visas tiesības paturētas (C) 2005-2010 SIA Preijers | Iesakām izmantot Mozilla Firefox | Mājas lapa izstrādata Expose Creative